Ремонт і реставрація раритетних меблівРаритетні меблі є шикарною прикрасою квартири або будинку. Оцінити таку красу можуть істинні цінителі, які знають толк в таких меблях. Раритетні меблі сильно відрізняються від сучасних: якістю, дизайном і підходом до створення. Раритетні меблі часто прикрашені різьбленням, яке сучасні майстри вже не повторюють. Різні відтінки деревини і різноманітність тканин дозволяють раритетним меблям ставати гідним доповненням інтер’єру.

Раритетні меблі не завжди залишаються такими шикарними, якими були в самому початку. Ремонт і реставрація раритетних меблів користується попитом у киян. Викидати такі красиві меблі рука не піднімається. Та й нема чого, адже ви маєте можливість відновити їх. Ремонт раритетних меблів дозволяє оновити як шафи і тумби, так і дивани, ліжка, а також інші предмети м’яких меблів. Купувати нові меблі – не вихід. На ринку сьогодні багато підробок, які навіть супроводжуються сертифікатами якості. Але це не вбереже вас від того, що меблі через рік вийдуть з ладу. Раритетні меблі – це не лише прикраса будинку або функціональний предмет інтер’єру, а й предмет пам’яті і гордості.

Ремонт і реставрація раритетних меблів потрібні, якщо меблі дісталася вам у спадок не в найкращому стані. Меблі можна оновити так, що вони гармонійно впишуться у ваш інтер’єр і вигідно його доповнять. Адже оббивку дивана або ліжка, наприклад, можна поміняти, якщо цього бажає клієнт.

Не поспішайте викидати старі меблі, довірте їх нам!