Внесіть розмаїття
в свій інтер’єр!

Наше ательє
спеціалізується на
пошитті чохлів для
м’яких меблів

Пошиття чохлів на м'які меблі

 

Краса і різноманітність. Вибір кольору і тканини чохлів на ваш смак. Меблі будуть виглядати як нові.
Захист. Ваші меблі будуть захищені від бруду, пилу, механічних впливів.
Економія. Ваші меблі будуть служити Вам довше.
Зручність. Догляд за чохлами дуже простий.
Усі виготовлені нами
вироби відмінної якості
чохли на меблі чохли на меблі купити

чохли на м'які меблі київЧохли для меблів є далеко не новинкою – їх почали використовувати ще кілька століть тому. Початковою функцією даного аксесуара був захист, але з часом кравці прийшли до висновку, що можна зробити чохол декоративним елементом. Це підштовхнуло майстрів того часу до використання розкішних тканин, вишивки і коштовностей у створенні своїх швейних шедеврів. На сьогоднішній же день пошиття чохлів на м’які меблі володіє все тими ж функціями: захищає і прикрашає.

У яких випадках знадобиться пошиття чохлів на м’які меблі? Почнемо з того, що цей аксесуар допоможе прекрасно замаскувати існуючі недоліки. Сліди від кігтів домашнього вихованця, потертість або інший дефект перестають бути проблемою. А ось підходячи до питання з іншого боку, можна відразу ж сказати, що легше попередити проблему, ніж потім з нею боротися. Це означає, що пошиття чохлів на меблі, які Ви тільки придбали, допоможе уникнути виникнення всіляких неприємностей. І, звичайно ж, просте бажання змін. Диван або крісло в повному порядку, але Вам хочеться освіжити обстановку? Чохол – підходящий для цієї мети варіант.

Пошиття чохлів на м’які меблі допоможе перетворити Ваш інтер’єр.

У нашому ательє Ви зможете замовити чохли різноманітних  габаритів і конфігурацій. Широкий вибір тканин дозволить підібрати оптимальне рішення саме для Вашого приміщення. Гармонійне поєднання покриттів в дизайні – це невід’ємна частина успішного оформлення.