Нове життя для Ваших старих меблів!

Наше ательє
спеціалізується на
перетяжці та реставрації
м’яких меблів

Перетяжка м'яких меблів

Надаємо послуги з перетяжки меблів для приватних осіб, а так само для ресторанів, барів, кафе, готелів і т.д. Також здійснюємо ремонт і перетяжку стоматологічних, перукарських  крісел.

Економія Вашого часу та, що не менш важливо, грошей.
Можливість вибрати новий дизайн, форму, колір і текстуру Вашої меблів.
Висока якість виробу.
перетяжка меблів реставрація меблів

Майстри нашого Ательє мають великий досвід
у перетяжці та реставрації меблів.

Ваш диван вже не виглядає так презентабельно, як раніше? Ви все частіше помічаєте, що він псує зовнішній вигляд Вашого інтер’єру? Можливо, він давно втратив свій колишній колір, а старі плями вже не виводяться навіть найсильнішим миючим засобом? Не поспішайте викидати його і купувати новий! Оббивка дивана оновить його і подарує йому друге життя. Навіщо витрачати великі гроші, купуючи новий диван, якщо можна просто зробити якісну перетяжку дивана? Краще витратьте потім заощаджену суму на відпочинок з родиною!

Перетяжка м’яких меблів стає все більш популярною в наш час. Її функція не тільки зробити старі меблі знову красивими. Прийнявши рішення про те, щоб, наприклад, перетягнути диван, Ви отримуєте ексклюзивну можливість створити диван своєї мрії. Коли Ви купуєте готові меблі, дуже важко підібрати диван або крісло під свій інтер’єр. Крім того, виробники часто економлять на тканинах для меблів. Щоб зробити свій товар більш вигідним за ціною, меблеві компанії використовують дешеву та неякісну оббивку. Послуга з перетяжки меблів дозволяє Вам самостійно вибрати колір і фасон тканини. Ваш диван може не лише знову стати красивим. Він може стати ще краще, ніж був! Ви можете змінити його до невпізнання! Нову оббивку можна ідеально підібрати під інтер’єр Вашої кімнати, а не купувати те, що є в магазині. Ремонт м`яких меблів дозволяє зробити дійсно унікальний дизайн. Тільки подумайте: такого дивана, як у Вас, не буде більше ні в кого!

Робота по ремонту і оббивці м’яких меблів зазвичай включає в себе виконання таких завдань:

  • консультація Клієнта та вимірювання продукції;
  • зміна первинного дизайну меблів;
  • перетяжка меблів тканиною або шкірою (за бажанням Клієнта);
  • внутрішній ремонт меблів і необхідна заміна старих деталей;
  • доставка.

Оббивка меблів – це справжнє мистецтво. Тому робити її самостійно – означає сильно ризикувати зіпсувати улюблені речі назавжди. Краще довіритися справжнім професіоналам. Не забувайте стару народну приказку про те, що скупий завжди платить двічі.