Механізм трансформації дивана Седафлекс

На жаль, на сьогоднішній день, далеко не всі можуть дозволити собі використовувати такі великі меблі, як повноцінне спальне ліжко. Причини цього полягають в основному в тому, що в їх квартирі мало місця для розташування подібних меблів. Але існує кілька варіантів, які частково вирішують цю проблему і одним з них є механізм трансформації дивана Седафлекс.

Практично будь-який диван, який Ви зможете знайти в салоні, обладнаний якою-небудь функцією. Це може бути відкриття для зберігання речей, висування або механізм трансформації. І саме механізм Седафлекс є досить цікавим варіантом. Дана технологія з’явилася всього пару десятиліть назад, але вона відразу ж завоювала величезну популярність завдяки своїй практичності. Саме так Седафлекс став одним з найпоширеніших.

Якщо у Вас механізм трансформації дивана – Седафлекс, але йому потрібний ремонт або заміна старих елементів, то наша компанія-ательє готова запропонувати свої послуги по його повному відновленню.

На відміну від інших моделей, механізм Седафлекс – це універсальний варіант, який має істотні переваги. По-перше, він не проводить зайве тертя паркету, килима або іншої поверхні підлоги, коли Ви його розкладаєте. А по-друге, на відміну від тих же висувних моделей, не має значних перепадів між складовими частинами. Такі перепади можуть мати до 3-5 см у висоту, тому Ви можете забути про комфортний сон, без використання додаткових ковдр або подушок в проблемній точці. Таким чином, даний механізм є досить практичним і якщо у Вас виникли поломки пов’язані з ним, то Ви можете замовити його ремонт або заміну деталей у нас.