Заміна механізмів в м'яких мебляхДля свого будинку, квартири і дачі ми завжди намагаємося вибрати красиві і функціональні предмети меблів. У квартирах старого типу місця не так багато, тому популярністю користуються розкладні дивани. На дачах завжди актуальні розкладні крісла. Вони не тільки зручні, але й можуть використовуватися в якості спального місця. Механізми м’яких меблів з часом виходять з ладу. І справа не в якості виготовлення ліжка, крісла або дивана. Просто ніщо не вічне, у тому числі і механізми м’яких меблів.

Заміна механізмів в м’яких меблях – це послуга, яку обирають, якщо хочуть оновити старі меблі. До предметів меблів часом так звикаєш, що поміняти їх на нові просто неможливо. Та й упевненість у нових меблях купити не можна. Ваші меблі перевірені часом. Тому не поспішайте їх викидати, навіть якщо механізм вийшов з ладу. Відмінне рішення – замінити механім. Це займе не так багато часу, зате ваші меблі будуть знову в хорошому стані.

Існує кілька типів диванних механізмів: книжка, акордеон, клік-кляк, французькі та американські розкладачки. Наша компанія надає послугу заміни механізмів в м’яких меблях будь-якого з названих типів. Діагностика та ремонт будуть зроблені у вас на очах. Це ще одна причина довіри наших клієнтів. Майстри нашої компанії мають великий досвід ремонту меблів та заміни механізмів. У клієнта часто виникають питання з приводу роботи та наші майстри нададуть вам консультацію і розкажуть все, що цікавить вас у механізмах розкладних меблів.

Ми використовуємо в наших роботах механізми трансформації провідних світових фірм Мералат (Meralat) і Седафлекс (Sedaflex).

Механізм трансформації Meralat

Мералат (Meralat)

Механізм трансформації Sedaflex

Седафлекс (Sedaflex)

Заміна механізмів в м’яких меблях проводиться фахівцями високого класу. Ви залишитеся задоволені!